Úvod | Produkty | Switche s managementem | Elinx ESW700 série
Elinx ESW700 série - Průmyslové, 26 portové, 19“ rackmount SNMP switche pro náročné prostředí.

Elinx ESW700 série

Průmyslové, 26 portové, 19“ rackmount SNMP switche pro náročné prostředí.

19“ SNMP switche s možností montáže do racku. Metalické, optické a SFP porty s možností 10/100 a Gigabitu.
Určené do náročných prostředí.

Specifikace managementu

  • Web browser management
  • IEEE802.1D STP
  • IEEE802.1W RSTP
  • RingOn™: Recovery Time within 15ms
  • IEEE802.1p Class of Service
  • IEEE802.1Q VLAN Tagging
  • IEEE802.1ad Port Trunk with LACP
  • IEEE802.1x Port-Based Access Control
  • Priority Queues: 4
  • IGMP Groups: 64
  • Maximum VLANs: 256
  • VLAN ID Range: 1 to 4096

Specifikace

  • Splňuje (Heavy) průmyslové standardy 61000-6-2 specifikace
  • Provozní teplota -10 až 60 ° C (standard), - 40°C až 75 °C (-T modely)
  • Bezvětrákový design
  • Multimode nebo single mode porty
  • Metalické Gigabit porty nebo SFP porty
  • Broadcast storm control
  • 8k MAC adres tabulka
  • Napájení 18 až 36 VDC
  • 19-palcové rackmount, výška 1U
  • 100% test na hoření
  • Lifetime záruka
  • Výrobce B&B electronics

Informace pro objednávku

Model Popis
ESW726 Ethernet Managed Switch, 26-Port 10/100, 19-Inch Rack
ESW726-T Ethernet Managed Switch, 26-Port 10/100, 19-Inch Rack, Wide Temperature
ESWG726-2SFP Ethernet Managed Switch, 24-Port 10/100, 2-Port 10/100/1000 Gigabit/SFP, 19-Inch Rack
ESWG726-2SFP-T Ethernet Managed Switch, 24-Port 10/100, 2-Port 10/100/1000 Gigabit/SFP, 19-Inch Rack, Wide Temperature